Instruktorzy SPOKO KEMP 2022

Długo zastanawialiśmy się nad wyborem nauczycieli na Spoko Kemp i zrobiliśmy wszystko, żeby skompletować dla Was najlepszy skład.

batalla

Batalla CL

Genialny tancerz i inspirujący człowiek. Urodzony w Kolumbii, czerpie mocno z kultury swojego kraju jako artysta. Mocno otwarty na różne style taneczne, co widać w jego freestyle’u. Niezwykle muzykalny, lekki, pełen pasji.

odilon

Odilon

Świeży, kreatywny, niezwykle interesujący tancerz z Francji. Jego freestyle i charakterystyczny styl plasuje go wysoko na wielu tanecznych zawodach.
 
 

toby

Toby

Tancerz z innego wymiaru, idealna technika, zabawa stylami, muzykalność na poziomie wybitnym , on ma wszystko. Jego choreografie są diabelsko trudne i wymagające, ale to świetny nauczyciel, który motywuje jak mało kto.

alan

Alan

Alan jest w Polsce ambasadorem stylu Beat Ya Feet. Jest tancerzem i instruktorem, obecnie spotkać go można w Warsztatowej Akademii Musical’owej, FNF Dance Studio i wielu innych miejscach, gdzie akurat udziela warsztatów.

nastya

Nastya

Nastya należy do ekipy Mad State Crew i Dog’s Fam. Współorganizatorka The Vibe Project i Hip-Hop Vibe Battle. Reprezentuje Ukrainę na świecie (Rosja, Francja, Włochy, USA, Niemcy,Holandia, Chiny, Tajlandia i wiele innych).

t-boy

T-boy

T-Boy to tancerz popping i hustle. Podróżuje między Słowacją i Anglią, gdzie uczy tańca i sam zgarnia miejsca na contestach. Należy do poppingowej ekipy Monsterz Crew Uk. Udziela wielu warsztatów, uczy dzieciaki i młodzież.

spunkey

Spunkey

Spunkey to czysta energia, nosiciel funku w najlepszym wydaniu. Należy do ekipy @thepastels_official. Inspirują się nawzajem i świetnie łączą różne style. Spunkey to artysta z poczuciem estetyki, zaangażowany w wiele projektów.

dakota

Dakota

Dakota stworzy projekt Krump. Finalista France’s Got Talent 2018, występował również w American Got Talent i World Champion WOD. Jego występy pozostają na długo w głowie i sercu, opowiadają historie, są pełne wrażliwości.

andrey

Andrey Stylez

Andrey stworzy projekt Hip - Hop Tancerz należący do Mad State Crew, organizator znanego Europie eventu "The Vibe". Aktywny sędzia i nauczyciel. Co najważniejsze Andrey to taneczny przekozak, który swój poziom pokazywał nie raz.

mostek

Marta „Mostek”

Marta stworzy projekt Hip-Hop. Tancerka, nauczycielka i choreografka. Pracowita i nieustępliwa. Uczyła się od najlepszych między innymi w Nowym Jorku. Jej talentem jest przekazywanie swojego doświadczenia i wiedzy.

simba-anita

Simba i Anita Sawicka

Anita i Simba stworzą projekt Fusion.
Anita na co dzień uczy w Warszawie w East Side Dance Academy. Ekspresyjna choreografka i tancerka z ogromną pasją.
Simba zaczynał w Fair Play Studio i dołączył do ekipy Fair Play Kwadrat. Organizuje warsztaty Board Game Tour. Obecnie uczy w East Side Dance Academy. Jego dominujące style to hip-hop i popping, ale czerpie też z jakości tańca współczesnego.

patryk-magda

Magda i Patryk Brdey

Magda i Patryk stworzą projekt Choreo.
Patryk to tancerz i choreograf z Warszawy. Prowadzi masę warsztatów. Finalista 8 Edycji programu „So You Think You Can Dance”.
Magda to trenerka oraz założycielka East Side Crew Academy. Ekipy, które trenuje zostały już nieraz docenione między innymi na Mistrzostwach Polski, Europy, Świata w Federacji IDO. Z grupą East Side Crew dotarła do finału telewizyjnego show World of Dance Polska.

kasia-krzysiek

Kasia i Krzysiek

Kasia i Krzysiek stworzą projekt House.
Kasia to tancerka lekka i muzykalna, jej House hipnotyzuje. Uczy innych i rozwija się czerpiąc z różnych stylów. Od początku w Flashback Crew.
Krzysiek to tancerz kompletny. Od 1994 r. w ekipie Spoko, z którą jest do dziś. Pracował przy projektach dla Eska Music Awards, Disney, Radio Zet, TVN. Triumfował w Rytm Ulicy, Wirująca Strefa, Eat Your Feet, Style Wild Lipsk, House Dance Europe, House Meeting, HIP HOP International POLAND, Dance Tribute, SDK Polska czy Real Skill.

vunky

Vunky Lao

Vunky Lao to muzyka, a jego dom jak sam mówi jest "na scenie świata". Muzyka to nie tylko jego wielka pasja, ale również filozofia życia. Lubi łączyć stare i nowe brzmienia oraz ciepły klimat, w którym brzmienie jednoczy ludzi w jednym miejscu.

* Wymienieni instruktorzy zostali już potwierdzeni. W wyjątkowych przypadkach losowych organizator zastrzega sobie prawo do zmiany instruktora na choreografa tej samej klasy.
* niniejsza informacja stanowi wyłącznie reklamę mającą na celu zaproszenie i zachęcenie klienta do zawarcia umowy.
Zapisz się już teraz!