DLACZEGO WARTO PRZYJECHAĆ NA SPOKO KEMP?

Łączy nas szacunek do kultury, środowiska, drugiego człowieka. Miłość do tańca i muzyki. Inspiracja i wiedza, którą możemy czerpać od innych. Każdy z nas przyjeżdża tu uczyć się czegoś nowego, ale też dzielić się tym , co ma w sobie. Sercem obozu są warsztaty, taniec i muzyka. Zapraszamy nauczycieli, którzy potrafią przekazać nie tylko taneczne wartości, ale dzielą się również swoim życiowym doświadczeniem, pasją, uczą jak pokonywać trudności.

Nowe znajomości, nowe doświadczenia, warsztaty, integracja. To my. Do tego wszystkiego dochodzą wspólne aktywności jak JAMy, family meetings, Q&A, Pool Party, i wiele innych. To co jest ogromnym bonusem to udział obozowiczów Spoko Kempu na Tancbuda Summer Action, czyli walkach tanecznych 1 vs 1 i 3 vs 3. Cała impreza odbywa się na profesjonalnej scenie, sędziowana przez najlepszych tancerzy z Polski i świata.

Tym co nas wyróżnia są projekty. Efekty waszej pracy są niesamowite. Projekty taneczne to druga część Kempu. Macie okazję przez 10 godzin pracować przy wybranym przez was projekcie z fantastycznymi nauczycielami.

Nasz obóz podzielony jest na idealnie wyselekcjonowane poziomy Young, Youth i Pro. Każdy etap jest dostosowany do zaawansowania, wieku, doświadczenia i potrzeb tancerza.

10-19 sierpnia 2022 r.

Spoko Kemp Young

Dla najmłodszych tancerzy

Oferta skierowana do najmłodszych tancerzy, którzy mają już pierwsze taneczne doświadczenia za sobą. Jest to poziom średnio-zaawansowany, jeśli Twoje dziecko tańczy od roku, lub dłużej, podstawy zna dobrze, a na co dzień rozwija się pod okiem trenera, to jest to czas na Spoko Kemp Young. Będzie miało okazję pracować z najlepszymi instruktorami i poznać, lub rozwinąć różne style taneczne. Dodatkowo młodzi tancerze będą mieli okazję wziąć udział w zawodach Tancbuda Summer Action 1 vs 1. Spoko Kemp Young to najlepszy, kolejny krok na tanecznej drodze Twojego dziecka.

Zapisz się

Spoko Kemp Youth

Dla ambitnych tancerzy

To oferta dla młodych i ambitnych tancerzy, którzy są na etapie intensywnego rozwoju. Podstawy masz w jednym palcu, regularnie bierzesz udział w warsztatach, lub systematycznie ćwiczysz z ekipą, czy też sam? Jeśli tak, ten poziom będzie dla Ciebie idealny. Poznaj nowych ludzi, nowe techniki, inspiruj się i baw dobrze. Czekają na Ciebie dodatkowe opcje jak walki taneczne na Tancbuda Summer Action, jamy, czy warsztaty i projekty. Do Twoich zajęć dodaliśmy jeszcze zajęcia ze stretchingu, abyś był w dobrej formie do końca obozu.

Zapisz się

Spoko Kemp Pro

Dla profesjonalnych tancerzy

Poziom dla profesjonalistów, którzy wiedzą czego chcą od zajęć. Zajęcia dla tancerzy, którzy mają kilkuletnie doświadczenie, regularnie biorą udział w warsztatach, tańczą w ekipie na poziomie zaawansowanym, lub trenują solo. Jest to tez opcja dla instruktorów. Jeśli masz wysoką świadomość swojego ciała, czujesz się na siłach wejść na wyższy level i rozwijać swoje dotychczasowe umiejętności to Spoko Kemp Pro jest dla Ciebie. Spokojnie, to nie obóz przetrwania, ale kemp dla prawdziwych zajawkowiczów. W pakiecie dostajesz opcję udziału w Tancbuda Summer Action, projektach tanecznych, udział w nowych zajęciach i streetowych działaniach. Bierz ekipę, lub poznaj nowych ludzi na miejscu, nieistotne, ważne, że na pozytywnym vibe.

Zapisz się

SPOKO KEMP W NIECHORZU

Już 10-19 sierpnia 2022 r. w Niechorzu!
W ramach COMBO oferujemy wam pełny pakiet obozowicza, w którego skład wchodzi:

 • noclegi w pokojach 4 osobowych
 • wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja)
 • ubezpieczenie NW
 • opieka wykwalifikowanej kadry pedagogicznej
 • opieka ratownika WOPR
 • Q&A z instruktorami
 • atrakcje hotelowe
 • fotorelacja i videorelacja
 • zajęcia taneczne dostosowane do poziomu
 • opieka medyczna
 • opieka fizjoterapeuty
 • zajęcia KO (hip hop jam, kontesty 1 vs 1 i 3 vs 3, social dance party, konkursy, zabawy,turnieje sportowe, ognisko i mnóstwo innych atrakcji)
Strona obiektu